Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 lutego 2018, Maciej, Bogusz, Modest

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Języki, którymi mówi świat

Języki, którymi mówi świat Data publikacji: 26 października 2017Jak mawiał słynny włoski reżyser Federico Fellini, inny język to inna wizja życia. Zaletom nauki języka obcego i poszerzania językowych horyzontów, poświecony zostanie piątkowy /27 października/ wykład w ramach Bytomskich Spotkań Europejskich.

Wykład otwarty „Wieża Babel – czyli języki, którymi mówi świat”, poprowadzi Magdalena Bosek, anglista, politolog. Spotkanie odbywa się w ramach wykładów otwartych organizowanych przez Bytomski Uniwersytet Trzeciego Wieku w auli PSB przy ul. Powstańców Śląskich 10. Początek o 14.00.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej Polsce.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.