Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2017, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Jest takie miejsce

Jest takie miejsce Data publikacji: 19 czerwca 2017Jeszcze zanim zabrzmi ostatni, szkolny dzwonek i rozpoczną się wakacje Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 zaprasza na bytomski Rynek na imprezę pod hasłem "Jest takie miejsce".

Zabawa odbędzie się 22 czerwca w godz. 16-18. Wydarzenie zainauguruje barwny pochód uczestników zajęć przy akompaniamencie orkiestry dętej. Uczestnicy przejdą od budynku MDK (ul. Powstańców Warszawskich 12) na płytę Rynku, gdzie na mieszkańców czekać będą atrakcje.

Podczas imprezy podziwiać będziemy mogli pokazy walk szermierczych, weźmiemy udział w warsztatach plastycznych czy zagramy z szachistami. W programie zaplanowano również koncert w wykonaniu instrumentalistów i wokalistów MDK. To nie koniec niespodzianek. Na scenie swoje umiejętności zaprezentują też tancerze i aktorzy.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu, zaś wszyscy chętni będą mogli zapisać się na zajęcia prowadzone w roku szkolnym 2017/2018.
Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: www.obrazki.4ever.eu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.