Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2017, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

W piątek, 15 grudnia otwarcie lodowiska sezonowego na pl. Sobieskiego

Dla miłośników jazdy na łyżwach mamy dobrą wiadomość. W piątek, 15 grudnia otwarte zostanie lodowisko odkryte na pl. Jana III Sobieskiego, które co roku cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych bytomian. Zapraszamy w piątkowe popołudnie od godz. 16.00 na sezonową ślizgawkę.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Jesienny Bytomski Rajd Rowerowy

Jesienny Bytomski Rajd Rowerowy Data publikacji: 12 października 2017Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów w sobotę, 14 października na jesienno – nocny przejazd rowerowy. Licząca prawie 55 km trasa rozpocznie się w Bytomiu, po czym uczestnicy rajdu przejadą m.in. przez Piekary Śląskie, Rogoźnik Świerklaniec, Kozłową Górę i Radzionków do DSD, gdzie zaplanowano ognisko.

Zbiórka zaplanowano została na 15.45. Kwadrans później o 16.00 uczestnicy rajdu wyjadą w trasę przez Piekary Śląskie, Bobrowniki, Dobieszowice, Rogoźnik, Sączów, Świerklaniec, Kozłową Górę, Radzionków, Dolina DSD (ognisko), a następnie wrócą /około 23.00/ na bytomski Rynek.

Organizatorzy rajdu informują, że trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe lub zostać odwołana bądź przeniesiona na inny termin. Apelujemy również o przybycie na sprawnych technicznie rowerach i dobrze oświetlonych.

Z kolei w niedzielę, 15 października zapraszamy wraz z Bytomskim Turystycznych Klubem Kolarskim „Catena” na 60. Zakończenie Turystycznego Sezonu Kolarskiego. Początek imprezy o godz. 9.00 w Parku Miejskim przy Muszli Koncertowej.

Szczegóły dotyczące imprez rowerowych dostępne są TUTAJ
Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.