Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

"Jej portret" - wystawa malarska

"Jej portret" - wystawa malarska Data publikacji: 7 marca 2018„Jej portret” to nie tylko tytuł niezapomnianego przeboju, do którego tekst napisał Jonasz Kofta. To także tytuł otwartej wczoraj /6 marca/ w Klubie Garnizonowym Sił Powietrznych wystawy obrazów uczestniczek grupy plastycznej z Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wystawa tematycznie nawiązywała do zbliżającego się Dnia Kobiet. Na płótnach wykonanych pod okiem Marty Hawlickiej, autorki zaprezentowały cały wachlarz kobiecych portretów emanujacych uczuciami  i emocjami.

Tego dnia o bytomiankach pamiętał prezydent Damian Bartyla, który wręczył wszystkim paniom kwiaty oraz złożył życzenia z okazji ich święta.

Przypomnijmy że to już kolejna wystawa prezentująca prace bytomskich seniorek. Warto dodać, że w Biurze Promocji Bytomia można jeszcze oglądać obrazy Grażyny Rosołowskiej oraz Janiny Niedzielskiej. Wystawę w Klubie Garnizonowym przy ul. Czarnieckiego 12, można oglądać do 21 marca.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.