Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nadzieje polskiego boksu na Memoriale Błażyńskiego

Młodzi bokserzy z Polski, Rosji, Ukrainy, Republiki Czeskiej oraz Anglii zaprezentują swoje umiejętności podczas XIII Memoriału im. Leszka Błażyńskiego. Na ringu zobaczymy również młodych, obiecujących zawodników – Damiana Durkacza i Oskara Safaryana. Zapraszamy 6 i 7 października do Teatru Rozbark. Wstęp wolny!

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Janusz Wojnarowicz kończy karierę

Janusz Wojnarowicz kończy karierę Data publikacji: 19 grudnia 2013Podczas spotkania wyróżnieni zostaną najlepsi judocy Czarnych, którzy w kończącym się roku uzyskali bardzo dobre wyniki na arenach krajowych i międzynarodowych. Kulminacyjnym punktem zakończenia sportowego roku będzie oczywiście pożegnanie wspaniałego sportowca - Janusza Wojnarowicza, który przez lata dostarczał nam emocji podczas występów na największych zawodach sportowych.

Początek imprezy w Hali Judo Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej 90 o 17.00.

Janusz Wojnarowicz to uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Londynie. Zdobywał także medale Mistrzostw Europy między innymi: w Mariborze w 2002 roku, w Rotterdamie w 2005 roku, w Tampere w 2006 roku, w Wiedniu w 2010 roku, w Stambule w 2011 roku czy w Czelabińsku w ubiegłym roku. Na arenie krajowej nie miał sobie równych wielokrotnie sięgając po Mistrzostwo Polski.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Czarni Bytom

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.