Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2019, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jak walczyć z bólem kręgosłupa?

Jak walczyć z bólem kręgosłupa? Data publikacji: 14 maja 2018Jak zadbać o kręgosłup? Jakie ćwiczenia wykonywać, by go wzmocnić? Na te i wiele innych pytań związanych z profilaktyką chorób kręgosłupa, odpowiedzą fizjoterapeutki już w czwartek, 17 maja w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. 

W ramach Spotkania z ekspertem, zainteresowani będą mogli wysłuchać prelekcji oraz zapoznać się z praktycznymi ćwiczeniami uśmierzającymi ból kręgosłupa. Chętni będą mogli skorzystać z terapii MTG, czyli masażu tkanek głębokich.

Jest to coraz popularniejsza i jedna z najskuteczniejszych form masażu, która pozwala na skuteczne rozwiązywanie zaburzeń w obrębie narządu ruchu i nie tylko. Ekspertkami spotkania będą fizjoterapeutki Lucyna Spałek – Tybor oraz Natalia Radziej.

Początek spotkania o 16.00. Wstęp wolny.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.