Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Jak prowadzić działalność gospodarczą? Bezpłatne szkolenie!

Jak prowadzić działalność gospodarczą? Bezpłatne szkolenie! Data publikacji: 1 lutego 2017Chcesz założyć działalność gospodarczą? A może już ją prowadzisz i potrzebujesz wsparcia? Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości „Twoja Inicjatywa” oraz Urząd Miejski w Bytomiu zapraszają na bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, które odbędzie się 23 lutego w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

Podczas bezpłatnego spotkania informacyjno-szkoleniowego poruszone zostaną między innymi tematy: wsparcia przy założeniu działalności gospodarczej, finansów w firmie, form opodatkowania i źródeł finansowania, a także podstawy zasad rozliczeń księgowych i podatkowych oraz możliwości pozyskania środków unijnych.

Szkolenie odbędzie się 23 lutego 2017 roku w godzinach 12.00-16.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, ul. Parkowa 2 w sali nr 200, I piętro.

Zgłoszenia: osobiście: Urząd Miejski w Bytomiu ul. Parkowa 2, pokój 314, 315, telefonicznie: 32 28 36 314, 32 28 36 315 lub mailowo: smg@um.bytom.pl oraz na www.twoja-inicjatywa.pl za pośrednictwem formularza.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już teraz!
TC_TI_plakat_A3_DS.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.