Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Jak prowadzić działalność gospodarczą? Bezpłatne szkolenie!

Jak prowadzić działalność gospodarczą? Bezpłatne szkolenie! Data publikacji: 1 lutego 2017Chcesz założyć działalność gospodarczą? A może już ją prowadzisz i potrzebujesz wsparcia? Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości „Twoja Inicjatywa” oraz Urząd Miejski w Bytomiu zapraszają na bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, które odbędzie się 23 lutego w Urzędzie Miejskim w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

Podczas bezpłatnego spotkania informacyjno-szkoleniowego poruszone zostaną między innymi tematy: wsparcia przy założeniu działalności gospodarczej, finansów w firmie, form opodatkowania i źródeł finansowania, a także podstawy zasad rozliczeń księgowych i podatkowych oraz możliwości pozyskania środków unijnych.

Szkolenie odbędzie się 23 lutego 2017 roku w godzinach 12.00-16.00 w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, ul. Parkowa 2 w sali nr 200, I piętro.

Zgłoszenia: osobiście: Urząd Miejski w Bytomiu ul. Parkowa 2, pokój 314, 315, telefonicznie: 32 28 36 314, 32 28 36 315 lub mailowo: smg@um.bytom.pl oraz na www.twoja-inicjatywa.pl za pośrednictwem formularza.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już teraz!
TC_TI_plakat_A3_DS.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.