Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jak ograniczyć zjawiska wykluczenia społecznego?

Jak ograniczyć zjawiska wykluczenia społecznego? Data publikacji: 8 grudnia 2017Prezentacje, warsztaty oraz debata będą towarzyszyć poniedziałkowemu, 11 grudnia spotkaniu w Centrum Integracji Społecznej, gdzie omówiony zostanie temat „Wzmocnienia i koordynacji działań na rzecz przeciwdziałania i ograniczania zjawisk wykluczenia społecznego”.

Na spotkanie zapraszamy 11 grudnia o 9.00 do Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu przy ul. Karola Miarki 10. Spotkanie odbywa się w ramach Programu „Aktywne Formy Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu – Nowy Wymiar 2020” współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w działaniu „Partnerstwa przeciw wykluczeniu społecznemu – profesjonalne formy pomocy ze szczególną rolą zatrudnienia socjalnego - edycja 2017”.

Organizatorem wydarzenia są: Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu oraz FAJNA Spółdzielnia Socjalna.
46a149cd-ca74-4dd3-8824-5ef8151f3caf.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.