Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Jak czerpać garściami z natury?

Jak czerpać garściami z natury? Data publikacji: 17 lutego 2017Było to już kolejne spotkanie poświęcone tematyce związanej ze zdrowym stylem życia. Niezmiennie cieszą się one dużym zainteresowaniem, o czym świadczy pełna sala podczas wczorajszego /16 lutego/ spotkania z ekspertem w Biurze Promocji Bytomia.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się m.in. jakich witamin należy dostarczyć organizmowi, aby móc cieszyć się dobrym zdrowiem. Nie zabrakło informacji o tym, dlaczego należy unikać oleju palmowego i produktów, do których produkcji użyto fruktozy zamiast glukozy..

Co ciekawe, zainteresowani tematyką leczniczych właściwości darów natury zadawali wiele pytań, których treść wskazywała na to, że mają dużą wiedzę na temat naturalnych metod dbania o zdrowie. Cieszymy się, że nasz ekspert mógł dostarczyć im kolejnych wskazówek – mówi Aleksandra Szatkowska, naczelniczka Wydziału Promocji Bytomia i Kontaków z Mediami.

Kolejna cześć wykładu poświęcono przygotowaniu naturalnych, owocowych kosmetyków. Nie każdy wie, że doskonale w tej roli spisują się jabłka, gruszki i ...róże. Ekspert, Maria Pająk,  opowiedziała także jak przygotować nalewki czy napary z liści oraz dlaczego warto wybrać się do lasu na jagody.

W organizację spotkania włączyło się Stowarzyszenie Zielona Edukacja.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.