Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2017, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Jak aplikować o fundusze unijne?

Jak aplikować o fundusze unijne? Data publikacji: 1 sierpnia 2017Już w najbliższy czwartek (3 sierpnia) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu odbędzie się szkolenie dla instytucji i jednostek miejskich, które zamierzają aplikować o pieniądze unijne w w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji.

Na najbliższym spotkaniu Anna Kalinowska z Biura Związku Subregionu Centralnego przedstawi dobre praktyki nowej perspektywy EFS - na przykładzie wybranych do realizacji wniosków. W dalszej części Maria Krzystolik-Miketa z Referatu Wsparcia Projektów Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego (FS) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego opowie, o czym warto wiedzieć przygotowując
wniosek aplikacyjny, na co zwracają uwagę osoby oceniające i jakich błędów unikać.

Spotkanie jest wspólnym przedsięwzięciem Urzędu Marszałkowskiego, Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu, Biura Związku Subregionu Centralnego, Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji oraz Zespołu ds. wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji Bytom 2020+. Szkolenie odbywa się w ramach inicjatywy LAWA (Letnia Akademia Wniosków Aplikacyjnych), której celem jest podniesienie jakości działań w ramach
OSI.Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.