Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 lipca 2018, Czeslaw, Hieronim, Fryderyk

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Jak aplikować o fundusze unijne?

Jak aplikować o fundusze unijne? Data publikacji: 1 sierpnia 2017Już w najbliższy czwartek (3 sierpnia) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu odbędzie się szkolenie dla instytucji i jednostek miejskich, które zamierzają aplikować o pieniądze unijne w w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji.

Na najbliższym spotkaniu Anna Kalinowska z Biura Związku Subregionu Centralnego przedstawi dobre praktyki nowej perspektywy EFS - na przykładzie wybranych do realizacji wniosków. W dalszej części Maria Krzystolik-Miketa z Referatu Wsparcia Projektów Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego (FS) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego opowie, o czym warto wiedzieć przygotowując
wniosek aplikacyjny, na co zwracają uwagę osoby oceniające i jakich błędów unikać.

Spotkanie jest wspólnym przedsięwzięciem Urzędu Marszałkowskiego, Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu, Biura Związku Subregionu Centralnego, Bytomskiej Agencji Rozwoju Inwestycji oraz Zespołu ds. wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji Bytom 2020+. Szkolenie odbywa się w ramach inicjatywy LAWA (Letnia Akademia Wniosków Aplikacyjnych), której celem jest podniesienie jakości działań w ramach
OSI.Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.