Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich

IX Tydzień Sportu dla Wszystkich Data publikacji: 23 maja 2017Zawody siatkarskie, koszykarskie, piłki nożnej, siatkówki plażowej oraz pływackie. To dyscypliny sportowe, które będą dominować podczas IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w ramach którego odbędzie się XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin. Początek w piątek, 26 maja.

Zawody odbywać się będą zgodnie z Harmonogramem od 26 maja do 1 czerwca na obiektach sportowych w Bytomiu – Pływalni Odkrytej i Krytej, Torkaciku oraz na terenie Miechowickiej Ostoi Leśnej. Dla dzieci, młodzieży, ale również dorosłych to okazja do sprawdzenia swojej formy i spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Przypomnijmy, że XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin to największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Więcej szczegółów o imprezie również tutaj

plakat turniej dzień dziecka.jpg
sztafeta pływacka.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.