Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Invest in Bytom ma profil fb!

Data publikacji: 6 kwietnia 2017



Oferty inwestycyjne, wydarzenia biznesowe, relacje z targów – to wszystko znajdzie się na utworzonym właśnie facebookowym profilu Invest in Bytom. Konto na profilu społecznościowym stało się w ostatnich czasach niemal koniecznością. Wielu nie wyobraża sobie dnia bez przeglądania najnowszych wieści na fb, dlatego Urząd Miejski w Bytomiu postanowił wykorzystać tę najszybszą formę dotarcia do odbiorcy.

 

Będziemy zamieszczać tam informacje o szkoleniach, kongresach i seminariach gospodarczych, w których warto wziąć udział (nie tylko w Bytomiu). Postaramy się również, by pojawiały się tam także przydatne wieści o zmieniających się przepisach.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i coś istotnego dzieje się w Twojej firmie, skontaktuj się z nami! Biznesowy, miejski profil fb może być również platformą wymiany informacji pomiędzy firmami. 

print fb invest.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.