Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2017, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Invest in Bytom ma profil fb!

Data publikacji: 6 kwietnia 2017Oferty inwestycyjne, wydarzenia biznesowe, relacje z targów – to wszystko znajdzie się na utworzonym właśnie facebookowym profilu Invest in Bytom. Konto na profilu społecznościowym stało się w ostatnich czasach niemal koniecznością. Wielu nie wyobraża sobie dnia bez przeglądania najnowszych wieści na fb, dlatego Urząd Miejski w Bytomiu postanowił wykorzystać tę najszybszą formę dotarcia do odbiorcy.

 

Będziemy zamieszczać tam informacje o szkoleniach, kongresach i seminariach gospodarczych, w których warto wziąć udział (nie tylko w Bytomiu). Postaramy się również, by pojawiały się tam także przydatne wieści o zmieniających się przepisach.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i coś istotnego dzieje się w Twojej firmie, skontaktuj się z nami! Biznesowy, miejski profil fb może być również platformą wymiany informacji pomiędzy firmami. 

print fb invest.jpg

Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.