Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Invest in Bytom ma profil fb!

Data publikacji: 6 kwietnia 2017Oferty inwestycyjne, wydarzenia biznesowe, relacje z targów – to wszystko znajdzie się na utworzonym właśnie facebookowym profilu Invest in Bytom. Konto na profilu społecznościowym stało się w ostatnich czasach niemal koniecznością. Wielu nie wyobraża sobie dnia bez przeglądania najnowszych wieści na fb, dlatego Urząd Miejski w Bytomiu postanowił wykorzystać tę najszybszą formę dotarcia do odbiorcy.

 

Będziemy zamieszczać tam informacje o szkoleniach, kongresach i seminariach gospodarczych, w których warto wziąć udział (nie tylko w Bytomiu). Postaramy się również, by pojawiały się tam także przydatne wieści o zmieniających się przepisach.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i coś istotnego dzieje się w Twojej firmie, skontaktuj się z nami! Biznesowy, miejski profil fb może być również platformą wymiany informacji pomiędzy firmami. 

print fb invest.jpg

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.