Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lipca 2018, Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Informacja dla kandydatów na rodziców zastępczych

Informacja dla kandydatów na rodziców zastępczych Data publikacji: 22 września 2016Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie poszukuje kandydatów na rodziców zastępczych oraz prowadzących rodzinne domy dziecka na terenie naszego miasta. 3 października w siedzibie MOPR przy ul. Strzelców Bytomskich 16, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych kandydatów.

Rodzicem zastępczym może zostać każda osoba dorosła zameldowana na terenie Polski. Ponadto musi spełniać określone warunki formalne w kwalifikacji uprawniające do przejęcia opieki nad dzieckiem, a także mieć ukończone szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych.

Rodzice zastępczy mogą liczyć na świadczenia wynikające z ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, wynagrodzenie dla prowadzących rodzinne domy dziecka oraz dla rodzin zawodowych, wsparcie MOPR-u oraz bezpłatne poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne i prawne.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 32 388 61 56 lub w MOPR w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 21 (pok. 39). Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 3 października o 15.00 przy ul. Strzelców Bytomskich 16 (2 piętro, p. 136).

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.