Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2018, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Inauguracja rundy wiosennej przy Olimpijskiej

Inauguracja rundy wiosennej przy Olimpijskiej Data publikacji: 11 marca 2016Po porażce piłkarzy Polonii Bytom w pierwszym meczu rundy wiosennej na wyjeździe z Olimpią Zambrów 0:1, drużyna niebiesko-czerwonych nadal znajduje się w strefie spadkowej. Już w niedzielę, 13 marca podopieczni Ireneusza Kościelniaka u siebie powalczą o pierwsze punkty wiosną. Ich rywalem w derbach Śląska będzie GKS Tychy.

Tyszanie zajmują 7. miejsce w tabeli i wciąż mają realne szanse na walkę o awans do I ligi. Poloniści z kolei bronią się przed spadkiem i każdy zdobyty punkt jest dla nich na wagę złota. W niedzielę, 13 marca o 16.00 przy Olimpijskiej z pewnością obydwa zespoły powalczą o komplet punktów.

Kibiców czekają nie lada emocje. Po raz pierwszy będą mogli zobaczyć u siebie Polonię Bytom w mocno odmienionym składzie. Miejmy nadzieję, że trzy punkty pozostaną przy Olimpijskiej, a zespół niebiesko-czerwonych wyjdzie ze strefy spadkowej.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.