Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 listopada 2017, Katarzyna, Erazm, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Stroimy choinkę na dworcu PKP

Choć zapewne część z nas sięga po pudło ze świątecznymi ozdobami tuż przed Wigilią, są też tacy, którzy przygotowują się do świąt dużo wcześniej. Możesz do nich dołączyć 9 grudnia o 12.00, przychodząc na dworzec PKP na wielkie strojenie choinki.

12. Międzynarodowy Festiwal im. G.G. Gorczyckiego

 

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu

Ponad stuletnia historia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, jak również jego okazałe zbiory to najlepsza wizytówka dla instytucji, która od lat gromadzi i udostępnia zwiedzającym eksponaty archeologiczne, etnograficzne, przyrodnicze, dokumenty historyczne oraz wysokiej rangi dzieła sztuki.

Imprezy i wydarzenia organizowane przez instytucje"Mikołaj w domu" - spotkanie z Mikołajem organizowane w jednym z bytomskich domów dziecka. mikołaj.png
Opis działania: Jak co roku Fundacja Klub KONTRA planuje odwiedzić najmłodszych wychowanków Domu Dziecka wraz z Mikołajem. Podczas spotkania z Mikołajem będą organizowane różne gry i zabawy z dziećmi.

Oferujemy: umowę wolontariacką, zaświadczenie o włączeniu się w działanie.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 listopada br. Podczas spotkania zespół opracuje konspekt tegorocznej imprezy mikołajkowej.

Kontakt: www.klubkontra.pl lub pod nr. tel.: 506 40 29 29.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.