Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Imponujący początek sezonu

Imponujący początek sezonu Data publikacji: 1 sierpnia 2016Piłkarze Polonii Bytom rozgromili 3:0 na wyjeździe w niedzielę, 31 lipca drużynę Polonii Warszawa. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Po pierwszych 45. minutach był bezbramkowy remis w Warszawie. Jednak po zmianie stron już w 47. minucie meczu padła pierwsza bramka dla niebiesko-czerwonych. Jej strzelcem był Arkadiusz Kowalczyk. Sześć minut później Kowalczyk podwyższył na 2:0, zaś w doliczonym czasie gry zwycięstwo 3:0 przypieczętował Piotr Ceglarz.

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają u siebie, 6 sierpnia o 17.00 przy Olimpijskiej. Rywalem Polonistów będzie Olimpia Elbląg.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.