Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 listopada 2017, Flora, Jan, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych.

Imponujący początek sezonu

Imponujący początek sezonu Data publikacji: 1 sierpnia 2016

Piłkarze Polonii Bytom rozgromili 3:0 na wyjeździe w niedzielę, 31 lipca drużynę Polonii Warszawa. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Po pierwszych 45. minutach był bezbramkowy remis w Warszawie. Jednak po zmianie stron już w 47. minucie meczu padła pierwsza bramka dla niebiesko-czerwonych. Jej strzelcem był Arkadiusz Kowalczyk. Sześć minut później Kowalczyk podwyższył na 2:0, zaś w doliczonym czasie gry zwycięstwo 3:0 przypieczętował Piotr Ceglarz.

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają u siebie, 6 sierpnia o 17.00 przy Olimpijskiej. Rywalem Polonistów będzie Olimpia Elbląg.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polonia Bytom