Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

II KARBiowska Gra Miejska

II KARBiowska Gra Miejska Data publikacji: 29 maja 2017Mieszkasz w Karbiu lub jesteś związany z tamtejszą parafią? Weź udział II KARBiowskiej Grze Miejskiej. Zapisy trwają do jutra /wtorek, 30 maja/. Gra miejska odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 czerwca o 13.00. Zbiórka w parku przy Kopalni Bobrek.

Podobnie jak w pierwszej edycji zabawy, w grze mogą brać udział drużyny złożone z 3 do 5 graczy. Zainteresowani, którzy nie mają swojego teamu także mogą się zgłaszać.

Zadaniem uczestników gry będzie rozwikłanie zagadek m.in. w postaci rebusów i układanek. Niezbędna też będzie orientacja w terenie, podstawowa wiedza ogólna. Ponadto niektóre pytania będą dotyczyć Karbia oraz 100. rocznicy Objawień Fatimskich.

To czas na dobrą zabawę, w fajnym gronie, z ciekawymi zadaniami, zagadkami, rebusami itd. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Szykujcie siły – zachęca Grzegorz Rzeszutek, organizator imprezy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: karbgra@gmail.com.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.