Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

II KARBiowska Gra Miejska

II KARBiowska Gra Miejska Data publikacji: 29 maja 2017Mieszkasz w Karbiu lub jesteś związany z tamtejszą parafią? Weź udział II KARBiowskiej Grze Miejskiej. Zapisy trwają do jutra /wtorek, 30 maja/. Gra miejska odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 czerwca o 13.00. Zbiórka w parku przy Kopalni Bobrek.

Podobnie jak w pierwszej edycji zabawy, w grze mogą brać udział drużyny złożone z 3 do 5 graczy. Zainteresowani, którzy nie mają swojego teamu także mogą się zgłaszać.

Zadaniem uczestników gry będzie rozwikłanie zagadek m.in. w postaci rebusów i układanek. Niezbędna też będzie orientacja w terenie, podstawowa wiedza ogólna. Ponadto niektóre pytania będą dotyczyć Karbia oraz 100. rocznicy Objawień Fatimskich.

To czas na dobrą zabawę, w fajnym gronie, z ciekawymi zadaniami, zagadkami, rebusami itd. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Szykujcie siły – zachęca Grzegorz Rzeszutek, organizator imprezy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: karbgra@gmail.com.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.