Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

II edycja Regatta CROSS-MOL już 2 września

II edycja Regatta CROSS-MOL już 2 września Data publikacji: 22 sierpnia 2017Lubisz biegać? Chcesz spróbować swoich sił z rówieśnikami? Weź udział 2 września w II edycji Regatta CROSS-MOL – biegu, którego 10-kilometrowa trasa wiedzie leśnymi ścieżkami Miechowickiej Ostoi Leśnej.

Bieg o długości 10 km w szczególności przypadnie do gustu biegaczom dla których podbiegi i zbiegi to chleb powszedni codziennych treningów, bowiem na trasie na pewno ich nie zabraknie. Warto powalczyć z kilkoma górkami, aby na mecie z podniesioną głową odebrać medal. Trasa biegu umiejscowiona jest na terenie obszaru krajobrazowo przyrodniczego, zatem każdy z uczestników będzie mógł zaczerpnąć świeżego powietrza oraz miło spędzić wolny czas.

W dniu biegu będzie działało biuro zawodów i depozyt na boisku sportowym „Dołek“ przy ul. Felińskiego.

Zobacz program imprezy:
8.00 – 10.45 weryfikacja zawodników w Biurze zawodów;
10.45 – 11.00 rozgrzewka poprowadzona przez instruktorkę fitness;
11.00 – 13.00 rozpoczęcie biegu;
13.15 – 14.00 dekoracja zwycięzców, losowanie nagród wśród uczestników biegu, zakończenie imprezy.

Zapisy elektronicznie do biegu potrwają do 25 sierpnia tutaj. Wciąż są wolne miejsca!

Więcej o biegu znajdziecie na stronie www.cross-mol.bytom.pl
Plakat II Regatta Cross MOL.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.