Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

II edycja Regatta CROSS-MOL już 2 września

II edycja Regatta CROSS-MOL już 2 września Data publikacji: 22 sierpnia 2017Lubisz biegać? Chcesz spróbować swoich sił z rówieśnikami? Weź udział 2 września w II edycji Regatta CROSS-MOL – biegu, którego 10-kilometrowa trasa wiedzie leśnymi ścieżkami Miechowickiej Ostoi Leśnej.

Bieg o długości 10 km w szczególności przypadnie do gustu biegaczom dla których podbiegi i zbiegi to chleb powszedni codziennych treningów, bowiem na trasie na pewno ich nie zabraknie. Warto powalczyć z kilkoma górkami, aby na mecie z podniesioną głową odebrać medal. Trasa biegu umiejscowiona jest na terenie obszaru krajobrazowo przyrodniczego, zatem każdy z uczestników będzie mógł zaczerpnąć świeżego powietrza oraz miło spędzić wolny czas.

W dniu biegu będzie działało biuro zawodów i depozyt na boisku sportowym „Dołek“ przy ul. Felińskiego.

Zobacz program imprezy:
8.00 – 10.45 weryfikacja zawodników w Biurze zawodów;
10.45 – 11.00 rozgrzewka poprowadzona przez instruktorkę fitness;
11.00 – 13.00 rozpoczęcie biegu;
13.15 – 14.00 dekoracja zwycięzców, losowanie nagród wśród uczestników biegu, zakończenie imprezy.

Zapisy elektronicznie do biegu potrwają do 25 sierpnia tutaj. Wciąż są wolne miejsca!

Więcej o biegu znajdziecie na stronie www.cross-mol.bytom.pl
Plakat II Regatta Cross MOL.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.