Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

II Bytomski Bieg Trzeźwości

II Bytomski Bieg Trzeźwości Data publikacji: 25 czerwca 2017Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą razem z nami pokazać całemu światu, że wierzą w rzeczywistość wolną od nałogów – to hasło organizatorów II Bytomskiego Biegu Trzeźwości, który 8 lipca odbędzie się w Parku Kachla.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Dom Nadziei”, której celem jest pokazanie, że potrafimy walczyć ze wszystkimi nałogami i uzależnieniami, które niszczą nie tylko człowieka, ale także jego najbliższych. Impreza ma również na cele zebranie środków finansowych, które przekazane zostaną na leczenie wychowanków w prowadzonych przez Fundację „Dom Nadziei” ośrodku.

Trasę biegu liczącą 2,5 lub 5 km będzie można pokonać biegiem, spacerem, szybkim marszem lub z kijkami do nordic walking. Podczas biegu dominował będzie zielony kolor, dlatego organizatorzy zachęcają każdego uczestnika, aby zabrał ze sobą coś zielonego - koszulkę, buty lub opaskę.

Podczas biegu czas będzie mierzony przez firmę Time Sport, zaś dla najlepszych zawodników ufundowane zostały nagrody, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe medale.

W biegu mogą wziąć udział również dzieci, jednak pod warunkiem podpisania odpowiedniego oświadczenia przez rodzica/opiekuna w dniu biegu w trakcie weryfikacji uczestników.

Początek o godz. 11.00.
 
Aby wziąć udział w biegu koniecznie należy się zapisać oraz opłacić startowe - 17 zł. Szczegóły dotyczące biegu oraz regulamin dostępne są tutaj oraz na facebooku - tutaj

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.