Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2017, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Idzie duży mróz, zadzwoń: 800 100 022

Idzie duży mróz, zadzwoń: 800 100 022 Data publikacji: 24 stycznia 2014Według zapowiedzi synoptyków, tej nocy temperatura spadnie poniżej 10 stopni, ale temperatura odczuwalna może być zdecydowanie niższa (nawet do -22st!). Nie przechodźcie obojętnie obok leżącej na przykład na ławce osoby! Być może człowiek ten zasłabł i potrzebuje pomocy. Jeśli jest bezdomny, zostanie odwieziony do noclegowni.

Warto przypomnieć, że do końca marca w całym województwie czynna jest infolinia dla bezdomnych. Dyżurujący pod nią pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego czekają na sygnały o ludziach przebywających w pustostanach, działkowych altanach, na strychach czy klatkach schodowych.

Na numer infolinii często dzwonią też bezdomni. Pytają o adresy noclegowni czy punkty wydawania żywności.

Połączenie 800 100 022 jest bezpłatne.


Autor: iwo
Zdjęcia: www.naszemiasto.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.