Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 września 2018, Hipolit, Mateusz, Daria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gratka dla miłośników tramwajów

Wystawa taboru tramwajowego, nauka jazdy tramwajem z instruktorem, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego, występy artystyczne oraz możliwość zwiedzania zajezdni. To tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na wszystkich 22 września z okazji 50-lecia zajezdni tramwajowej w Bytomiu – Stroszku.

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Idzie duży mróz, zadzwoń: 800 100 022

Idzie duży mróz, zadzwoń: 800 100 022 Data publikacji: 24 stycznia 2014Według zapowiedzi synoptyków, tej nocy temperatura spadnie poniżej 10 stopni, ale temperatura odczuwalna może być zdecydowanie niższa (nawet do -22st!). Nie przechodźcie obojętnie obok leżącej na przykład na ławce osoby! Być może człowiek ten zasłabł i potrzebuje pomocy. Jeśli jest bezdomny, zostanie odwieziony do noclegowni.

Warto przypomnieć, że do końca marca w całym województwie czynna jest infolinia dla bezdomnych. Dyżurujący pod nią pracownicy Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego czekają na sygnały o ludziach przebywających w pustostanach, działkowych altanach, na strychach czy klatkach schodowych.

Na numer infolinii często dzwonią też bezdomni. Pytają o adresy noclegowni czy punkty wydawania żywności.

Połączenie 800 100 022 jest bezpłatne.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: www.naszemiasto.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.