Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 listopada 2018, Aniela, Klaudyna, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

I Międzynarodowy Festiwal Organizacji Pozarządowych - sentymentalne wspomnienia

I Międzynarodowy Festiwal Organizacji Pozarządowych - sentymentalne wspomnienia Data publikacji: 16 czerwca 2017Niedługo minie rok od I Międzynarodowego Festiwalu NGO w Bytomiu (8 - 11/09). Tegoroczna wystawa w Biurze Promocji została zorganizowana, aby przypomnieć to wydarzenie. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zdjęcia z różnych spotkań odbywających się podczas festiwalu, a do specjalnego pudełka wspomnień będzie można wrzucić swoje refleksje, opinie i wspomnienia na temat tego wydarzenia. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na portalu miejskim i przesłane agencji edukacji EACEA, działającej przy Komisji Europejskiej, która dofinansowała ubiegłoroczne wydarzenie w ramach programu Europa dla Obywateli, Partnerstwo Miast.
Zachęcamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć i pozostawienia swoich wspomnień.

Wernisaż wystawy wraz z projekcją filmu podsumowującego odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17. w Biurze Promocji Bytomia, Rynek 7.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.