Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 czerwca 2017, Paulina, Jan, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ZMIANA GODZIN PRACY REFERATU

ZMIANA GODZIN PRACY REFERATU

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

I Międzynarodowy Festiwal Organizacji Pozarządowych - sentymentalne wspomnienia

I Międzynarodowy Festiwal Organizacji Pozarządowych - sentymentalne wspomnienia Data publikacji: 16 czerwca 2017



Niedługo minie rok od I Międzynarodowego Festiwalu NGO w Bytomiu (8 - 11/09). Tegoroczna wystawa w Biurze Promocji została zorganizowana, aby przypomnieć to wydarzenie. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zdjęcia z różnych spotkań odbywających się podczas festiwalu, a do specjalnego pudełka wspomnień będzie można wrzucić swoje refleksje, opinie i wspomnienia na temat tego wydarzenia. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na portalu miejskim i przesłane agencji edukacji EACEA, działającej przy Komisji Europejskiej, która dofinansowała ubiegłoroczne wydarzenie w ramach programu Europa dla Obywateli, Partnerstwo Miast.
Zachęcamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć i pozostawienia swoich wspomnień.

Wernisaż wystawy wraz z projekcją filmu podsumowującego odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17. w Biurze Promocji Bytomia, Rynek 7.

Autor: Katarzyna Nylec

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.