Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokejowy maraton Polonii Bytom

Hokejowy maraton Polonii Bytom Data publikacji: 31 grudnia 2017W ciągu dwóch tygodni hokeiści Polonii Bytom rozegrają aż pięć spotkań w ramach Polskiej Hokej Ligi. Już 5 stycznia w popularnej „Stodole” Niebiesko – Czerwoni będą podejmować drużynę Tatryski Podhale Nowy Targ.

Z Podhalem bytomianie zagrają przy Pułaskiego 71 o 18.00. Dwa dni później, 7 stycznia nasi hokeiści zagrają na wyjeździe z Orlikiem Opole, zaś 9 stycznia znowu u siebie, tym razem z Cracovią Kraków /o godz. 18.00/.

12 stycznia ponownie w „Stodole” Poloniści zmierzą się z JKH GKS-em Jastrzębie /o godz. 18.00/, zaś 14 stycznia na wyjeździe z Unią Oświęcim. Spotkanie w Oświęcimiu zakończy trzecią rundę spotkań w ramach PHL.

Po rozegraniu 24. kolejek hokeiści Polonii Bytom zajmują 9. miejsce w tabeli, dlatego też wynik każdego z tych spotkań może mieć wpływ na końcową sytuację naszego zespołu w tabeli.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.