Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokejowy maraton Polonii Bytom

Hokejowy maraton Polonii Bytom Data publikacji: 4 stycznia 2018W ciągu dwóch tygodni hokeiści Polonii Bytom rozegrają aż pięć spotkań w ramach Polskiej Hokej Ligi. Już 5 stycznia w popularnej „Stodole” Niebiesko – Czerwoni będą podejmować drużynę Tatryski Podhale Nowy Targ.

Z Podhalem bytomianie zagrają przy Pułaskiego 71 o 18.00. Dwa dni później, 7 stycznia nasi hokeiści zagrają na wyjeździe z Orlikiem Opole, zaś 9 stycznia znowu u siebie, tym razem z Cracovią Kraków /o godz. 18.00/.

12 stycznia ponownie w „Stodole” Poloniści zmierzą się z JKH GKS-em Jastrzębie /o godz. 18.00/, zaś 14 stycznia na wyjeździe z Unią Oświęcim. Spotkanie w Oświęcimiu zakończy trzecią rundę spotkań w ramach PHL.

Po rozegraniu 24. kolejek hokeiści Polonii Bytom zajmują 9. miejsce w tabeli, dlatego też wynik każdego z tych spotkań może mieć wpływ na końcową sytuację naszego zespołu w tabeli.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.