Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2018, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokejowy maraton Polonii Bytom

Hokejowy maraton Polonii Bytom Data publikacji: 4 stycznia 2018W ciągu dwóch tygodni hokeiści Polonii Bytom rozegrają aż pięć spotkań w ramach Polskiej Hokej Ligi. Już 5 stycznia w popularnej „Stodole” Niebiesko – Czerwoni będą podejmować drużynę Tatryski Podhale Nowy Targ.

Z Podhalem bytomianie zagrają przy Pułaskiego 71 o 18.00. Dwa dni później, 7 stycznia nasi hokeiści zagrają na wyjeździe z Orlikiem Opole, zaś 9 stycznia znowu u siebie, tym razem z Cracovią Kraków /o godz. 18.00/.

12 stycznia ponownie w „Stodole” Poloniści zmierzą się z JKH GKS-em Jastrzębie /o godz. 18.00/, zaś 14 stycznia na wyjeździe z Unią Oświęcim. Spotkanie w Oświęcimiu zakończy trzecią rundę spotkań w ramach PHL.

Po rozegraniu 24. kolejek hokeiści Polonii Bytom zajmują 9. miejsce w tabeli, dlatego też wynik każdego z tych spotkań może mieć wpływ na końcową sytuację naszego zespołu w tabeli.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.