Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokeiści zwyciężyli w dogrywce

Hokeiści zwyciężyli w dogrywce Data publikacji: 8 października 2016Już trzecią dogrywkę w bieżącym sezonie zobaczyli kibice  hokejowej Polonii. W spotkaniu 9. kolejki PHL niebiesko-czerwoni zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w dodatkowym czasie gry. Tym samym Polonia przerwała trwającą osiemnaście kolejnych meczów serię przegranych w potyczkach ligowych z drużyną JKH GKS Jastrzębie.

Po meczu kibice Polonii wspólnie odśpiewali „Sto lat” obchodzącemu 27. urodziny Sebastianowi Kłaczyńskiemu.

Autor: ww
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.