Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokeiści zwyciężyli w dogrywce

Hokeiści zwyciężyli w dogrywce Data publikacji: 8 października 2016Już trzecią dogrywkę w bieżącym sezonie zobaczyli kibice  hokejowej Polonii. W spotkaniu 9. kolejki PHL niebiesko-czerwoni zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w dodatkowym czasie gry. Tym samym Polonia przerwała trwającą osiemnaście kolejnych meczów serię przegranych w potyczkach ligowych z drużyną JKH GKS Jastrzębie.

Po meczu kibice Polonii wspólnie odśpiewali „Sto lat” obchodzącemu 27. urodziny Sebastianowi Kłaczyńskiemu.

Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.