Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokeiści wywalczyli punkt

Hokeiści wywalczyli punkt Data publikacji: 20 listopada 2017Wyrównaną walkę oglądali wczoraj kibice hokejowej Polonii. Na swojej tafli podejmowali  KS Unię Oświęcim. Mimo wysokiego poziomu, niebiesko-czerwoni przegrali to spotkanie 5:4 po dogrywce. To trzecia z rzędu przegrana bytomskiego zespołu.

Mecz rozpoczął się energicznie, i taki już pozostał do samego końca. Już w 2. minucie goście umieścili krążek w bramce Landsmana. Na odpowiedź nie czekali długo, 16 sekund później tablica wyników pokazywała już jednobramkowy remis. We wszystkich trzech tercjach bramki padały na podobny wzór: gospodarze i goście na zmianę. Niestety ostateczny wynik dał 2 punkty zawodnikom z Oświęcimia. Zespoły na wyłonienie zwycięzcy potrzebowały dodatkowych 5 minut.

W 2 rundzie sezonu zasadniczego niebiesko-czerwoni rozegrają jeszcze dwa spotkania. 24 listopada na wyjeździe podejmą Tauron KH GKS, a dwa dni później (26 listopada) jako gospodarz powalczą z zawodnikami MH Automatyki.
 

Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.