Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 marca 2018, Gertruda, Patryk, Zbigniew

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokeiści rozbili GKS Tychy

Hokeiści rozbili GKS Tychy Data publikacji: 16 lutego 2017Sensacyjnym wynikiem zakończyło się wczorajsze, 15 lutego spotkanie TMH Tempish Polonia Bytom z GKS Tychy. Nasi hokeiści rozbili lidera Polskiej Hokej Ligi aż 4:0 i są pewni zajęcia 4. miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej.

Bramki dla naszych zdobyli: Tomasz Kozłowski /2 bramki/, Mateusz Danieluk oraz Jakub Wanacki. Dzięki wczorajszemu zwycięstwu bytomianie przystąpią do ćwierćfinału play-off z atutem większej ilości spotkań na własnym lodzie. Ich rywalem będzie Orlik Opole, który zajmuje w tabeli PHL – 5. miejsce.

Do końca rundy zasadniczej naszym hokeistom pozostało jeszcze jedno spotkanie: 17 lutego na wyjeździe z Cracovią Kraków. Później czekają nas już rozgrywki ćwierćfinałowe play-off, w których nasi hokeiści będą walczyć o awans do półfinału i strefy medalowej.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.