Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokeiści Polonii zaprezentują swoje umiejętności

Hokeiści Polonii zaprezentują swoje umiejętności Data publikacji: 12 grudnia 2017W najbliższy weekend /16-17 grudnia/ hokeiści TMH Polonia Bytom wezmą udział w czterech turniejach mini hokeja. Dwa z nich zostaną rozegrane w Mikołowie i Bytomiu, zaś kolejne dwa z udziałem drużyn międzynarodowych w czeskiej Karwinie.

W Karwinie zagrają hokeiści z rocznika 2009-2010 oraz 2010 i młodsi. W sobotę swoje umiejętności zaprezentują dzieci z rocznika 2010 i młodsi pod opieką trenera Sebastiana Steinera, zaś 17 grudnia dzieci rocznika 2009-2010, gdzie trenarami są: Tomasz Pawłowski i Robert Pawłowski. W czeskiej Karwinie nasi hokeiści zagrają z zespołami ze Słowacji, Czech oraz Polski. Wśród drużyn są zespoły z najlepszych klubów, co gwarantuje wysoki poziom obydwu turniejów.

W Mikołowie /16 grudnia/ z kolei zagrają hokeiści z rocznika 2009 – 2010, zaś w Bytomiu /17 grudnia/ zaprezentuje się rocznik 2010 i młodsi. Początek turnieju w popularnej „Stodole” przy Pułaskiego o 12.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.