Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Hokeiści bliżej ćwierćfinału play-off

Hokeiści bliżej ćwierćfinału play-off Data publikacji: 18 lutego 2018Wyjazdowym zwycięstwem hokeistów Polonii Bytom zakończyło się pierwsze spotkanie pre play-off Polskiej Hokej Ligi. Niebiesko – Czerwoni pokonali w Gdańsku tamtejszą Automatykę 3:2.

Nasi hokeiści przegrywali już 2:1, jednak w ciągu 74 sekund (55:19 i 56:33 minuta/sekunda) w trzeciej tercji Poloniści zdobyli dwie bramki i wygrali całe spotkanie 3:2. Bramki dla Polonii zdobyli:  Łukasz Krzemień,  Dmitrij Abramow oraz  Tomasza Kozłowski. Warto dodać, że na ławce trenerskiej zasiadł Aleš Totter, który razem z Andrzejem Secemskim tworzą duet trenerski TMH Polonia Bytom.

Rewanż w najbliższy wtorek, 20 lutego o 18.00 w popularnej „Stodole” przy ul. Pułaskiego 71.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.