Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2018, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Walka z mafią śmieciową nabiera tempa

Bytom kontynuuję walkę z mafią śmieciową. Dziś /9 października/ prezydent Damian Bartyla złożył zawiadomienie do Prokuratury Krajowej o zorganizowanej grupie przestępczej, która od co najmniej 10 lat działa na terenie naszego miasta.

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH

Z tą informacją powinien zapoznać się każdy zainteresowany odbiorem odpadów w naszym mieście. Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach, który koordynuje to zadanie opracował właśnie harmonogram, według którego odbierane będą odpady z poszczególnych dzielnic i ulic.

Zmieniły się harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców poszczególnych części miasta.

Rejon 1 - BLACHÓWKA, OKÓLNA, BEMA, KWIATOWA, DRZEWNA, POLNA, CICHA, PÓŁNOCNA, GÓRNICZA, SEGIET, KOŁOBRZESKA, SŁONECZNA, JAGODOWA, WIEJSKA, ŁĄCZNA,TOWARZYSKA, ŁUKOWA, ŁOKIETKA, MIKOŁAJA, ZIELONA, MALINOWA, NIEPODLEGŁOŚCI, MIODOWA.   
               
Rejon 2 - AKACJOWA, 9-GO MAJA ( nr. nieparzyste), LAZARÓWKA, JAWOROWA, DOLOMITOWA, MIŁA, WOŹNIAKA, HOLECZKÓW, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, KAWKI, PARTYZANTÓW, KOKOTA, PONIATOWSKIEGO, WYSZYŃSKIEGO (1-5), PRYWATNA, WODCZAKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH (189-451).       

Rejon 3 -9 -GO MAJA (nr.parzyste), DŁUGA, GALMANOWA, GRANICZNA, HERDY, KADŁUBKA, KORCZAKA, KS. JASKÓŁKI, KS. WYSZYŃSKIEGO (6-113), SKARGI, PODMIEJSKA, SPOKOJNA, STRZELCÓW BYTOMSKICH (272-349), LEŚNA, DWORSKA, ODRZAŃSKA

Rejon 4 - BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ŁABĘDZIA, POCHYŁA, DĄBRÓWKI, MATKI EWY, POD BRZOZAMI, DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, MIEROSŁAWSKIEGO, PODHALAŃSKA, DZIERŻONIA, NICKLA, PRZYJEMNA, GŁOGOWSKA, NOWA, PUSZKINA, GOLFOWA, OSIEDLE HUTNICZE, KOSYNIERÓW, PADEREWSKIEWGO, WITOSA, KS. FRENZLA, PIŁKARSKA, ZABRZAŃSKA, PLAC SZPITALNY, ZIELNA, NIEMCEWICZA.

Rejon 5 - BOYA ŻELEŃSKIEGO, KACZMARCZYKÓW, POWSTAŃCÓW, BOCZNA, KRZEMIENIA, SUCHOGÓRSKA, BYTOMSKA, PACZYŃSKA, TĘCZOWA, GOMBROWICZA  (OD KOŚCIUSZKI), PIASTÓW ŚLĄSKICH, WITKIEWICZA, FREDRY, PODLEŚNA,   WRZOSOWA, KOŚCIUSZKI (OD GOMBROWICZA).                   
                       
Rejon 6 - DUNIKOWSKIEGO, MUSIOŁA, GOMBROWICZA (DO KOŚCIUSZKI), OSSOLIŃSKIEGO, JONASZA KOFTY, PLAC JANA, KRZYŻOWA GÓRA, PLANETA, MIESZKA I, WRÓBLA .
 
Rejon 7 - BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, NADZIEI, CZECHA, OSIKOWA, DAMROTA, PCK, GAJOWA, POKOJU, GUTENBERGA,  PTAKOWICKA, JAGODNIK, RADOSNA, JASNA, SPORTOWA, KOKSOWA, SZYMKOWIAKA, KOŚCIUSZKI (DO GOMROWICZA), WINKLERA, KU DUKLOM, ZGRZEBNIOKA, ŻOŁNIERSKA.   

Rejon 8 - 8 MARCA, JESIONOWA, BOGUSŁAWSKIEGO, LESZCZYNOWA, BUKOWA, OLCHOWA, CISOWA, ŚWIERKOWA, DEMBOWSKIEGO, WIĄZOWA, DĘBOWA, WIENIAWSKIEGO, DŁUGOSZA, WIERZBOWA, DZIERŻONIA, WIOSNY LUDÓW,  FRANCUSKA, WIŚNIOWA, JAŚMINOWA, ZGODY, ROKITNICKA  

Rejon 9 - ADAMKA, KONWALII, RUDNA, APTECZNA, KRÓTKA, SREBRNA, ARMII KRAJOWEJ, KRZYŻOWA, STOKROTEK,  ASTRÓW,  KS. ŚCIEGIENNEGO, ŚWIĘTOCHŁOWICKA, BRATKÓW, LELEWELA, ŚWIĘTOJAŃSKA, CYRYLA I METODEGO, LUDOWA, TULIPANÓW, FABRYCZNA, ŁAGIEWNICKA, WARZYWNA, GOLFOWA, MŁYŃSKA, ZAPOLSKIEJ, GÓRNOŚLĄSKA, PALIŃSKIEGO,    ŻÓŁKIEWSKIEGO, JODŁOWA, KOLONIA ZYGMUNT.
  
Rejon 10 - CHŁODNA 1,  CHOPINA (5,7), CHORZOWSKA 30-36, DALEKA,DĄBROWA MIEJSKA 13,14, DIDURA 5, DRZYMAŁY 6, GEN. SIKORSKIEGO, GŁĘBOKA, JASKÓŁCZA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KĘDZIERZYŃSKA, KORFANTEGO 30a, MAGDALENY, MICKIEWICZA(50,60), MODRZEWSKIEGO, NADLEŚNICTWO, OLEJNICZAKA, ORZEGOWSKA, OWOCOWA, PIEKARSKA 59, PIŁSUDSKIEGO26-28, PLAC SZPITALNY 2, ROLNA, SIEMIANOWICKA 32, SOSNOWA, STOLARZOWICKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH(66b,186-234 ), STYCZYŃSKIEGO, TRAMWAJARZY 12,14, UŁAŃSKA, WITCZAKA (110, 180-192), KARPACKA, ŁANOWA, WŁODARSKA 5, LIPOWA, WARSZAWSKA, ALBERTA, ZAMKOWA, OGRODOWA, ASNYKA, CELNA 35, WOLNEGO, PUŁASKIEGO 2,4,6,7, MŁODZIEŻOWA 2, WODNA, ZJEDNOCZENIA, REJA.

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób (BARLICKIEGO, BLUSZCZOWA, CHROBOKA, D. MIEJSKA, DUNIKOWSKIEGO, ELEKTROWNIA, ELSNERA, ENERGETYKI, FELIKSA, FELIŃSKIEGO, FRANCUSKA, GAJOWA, GOŁĄBKA, GOMBROWICZA, HUTNICZA, KACZMARCZYKÓW, KARBOWSKA, KOFTY, KOŚCIUSZKI, KRZEMIENIA, KRZYŻOWA GÓRA, KS. FRENZLA, LIPOWA, MATKI EWY, MUSIALIKA, MUSIOŁA, NARUTOWICZA, NICKLA, NOWA, OGRODOWA, OLEJNICZAKA, OSSOLIŃSKIEGO, OŚWIĘCIMSKA, PLAC SŁONECNZY, PLAC JANA, PLANETA, POGODNA, POWSTAŃCÓW, POWSTAŃCÓW ŚL., PRZELOTOWA, PRZYJEMNA, PTAKOWICKA, PUŁASKIEGO, RACJONALIZATORÓW, ROKITNICKA, SAMOTNA, SIENNA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SKOŚNA, SPORTOWA, STRZELCÓW BYTOMSKICH, SUCHOGÓRSKA, TETMAJERA, WITKIEWICZA,  WOŹNIAKA, ŻOŁNIERSKA)

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób
(Reptowska, Stara, Stolarzowicka, Stroma, Warszawska, Wolnego, Wysoka, Zamkowa, Zjednoczenia)

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób (Alberta, Andersa, Bończyka, Drobczyka)

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej  powyżej 30 osób


Harmonogram odbioru plastiku i metalu z wysokiej zabudowy














Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.