Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla nieruchomości zamieszkałych

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla nieruchomości zamieszkałych Data publikacji: 5 marca 2018



Zmieniły się harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców poszczególnych części miasta. Aktualne informacje można znaleźć w zakładce „Odpady/Harmonogramy”.

Rejon 1 - BLACHÓWKA, OKÓLNA, BEMA, KWIATOWA, DRZEWNA, POLNA, CICHA, PÓŁNOCNA, GÓRNICZA, SEGIET, KOŁOBRZESKA, SŁONECZNA, JAGODOWA, WIEJSKA, ŁĄCZNA,TOWARZYSKA, ŁUKOWA, ŁOKIETKA, MIKOŁAJA, ZIELONA, MALINOWA, NIEPODLEGŁOŚCI, MIODOWA.   
               
Rejon 2 - AKACJOWA, 9-GO MAJA ( nr. nieparzyste), LAZARÓWKA, JAWOROWA, DOLOMITOWA, MIŁA, WOŹNIAKA, HOLECZKÓW, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, KAWKI, PARTYZANTÓW, KOKOTA, PONIATOWSKIEGO, WYSZYŃSKIEGO (1-5), PRYWATNA, WODCZAKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH (189-451).       

Rejon 3 -9 -GO MAJA (nr.parzyste), DŁUGA, GALMANOWA, GRANICZNA, HERDY, KADŁUBKA, KORCZAKA, KS. JASKÓŁKI, KS. WYSZYŃSKIEGO (6-113), SKARGI, PODMIEJSKA, SPOKOJNA, STRZELCÓW BYTOMSKICH (272-349), LEŚNA, DWORSKA, ODRZAŃSKA


Rejon 4 - BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ŁABĘDZIA, POCHYŁA, DĄBRÓWKI, MATKI EWY, POD BRZOZAMI, DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, MIEROSŁAWSKIEGO, PODHALAŃSKA, DZIERŻONIA, NICKLA, PRZYJEMNA, GŁOGOWSKA, NOWA, PUSZKINA, GOLFOWA, OSIEDLE HUTNICZE, KOSYNIERÓW, PADEREWSKIEWGO, WITOSA, KS. FRENZLA, PIŁKARSKA, ZABRZAŃSKA, PLAC SZPITALNY, ZIELNA.
 
Rejon 5 - BOYA ŻELEŃSKIEGO, KACZMARCZYKÓW, POWSTAŃCÓW, BOCZNA, KRZEMIENIA, SUCHOGÓRSKA, BYTOMSKA, PACZYŃSKA, TĘCZOWA, GOMBROWICZA  (OD KOŚCIUSZKI), PIASTÓW ŚLĄSKICH, WITKIEWICZA, FREDRY, PODLEŚNA,   WRZOSOWA, KOŚCIUSZKI (OD GOMBROWICZA).                   
                       

Rejon 6 - DUNIKOWSKIEGO, MUSIOŁA, GOMBROWICZA (DO KOŚCIUSZKI), OSSOLIŃSKIEGO, JONASZA KOFTY, PLAC JANA, KRZYŻOWA GÓRA, PLANETA, MIESZKA I, WRÓBLA .
 
Rejon 7 - BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, NADZIEI, CZECHA, OSIKOWA, DAMROTA, PCK, GAJOWA, POKOJU, GUTENBERGA,  PTAKOWICKA, JAGODNIK, RADOSNA, JASNA, SPORTOWA, KOKSOWA, SZYMKOWIAKA, KOŚCIUSZKI (DO GOMROWICZA), WINKLERA, KU DUKLOM, ZGRZEBNIOKA, ŻOŁNIERSKA.   

Rejon 8 - 8 MARCA, JESIONOWA, BOGUSŁAWSKIEGO, LESZCZYNOWA, BUKOWA, OLCHOWA, CISOWA, ŚWIERKOWA, DEMBOWSKIEGO, WIĄZOWA, DĘBOWA, WIENIAWSKIEGO, DŁUGOSZA, WIERZBOWA, DZIERŻONIA, WIOSNY LUDÓW,  FRANCUSKA, WIŚNIOWA, JAŚMINOWA, ZGODY, ROKITNICKA  

Rejon 9 - ADAMKA, KONWALII, RUDNA, APTECZNA, KRÓTKA, SREBRNA, ARMII KRAJOWEJ, KRZYŻOWA, STOKROTEK,  ASTRÓW,  KS. ŚCIEGIENNEGO, ŚWIĘTOCHŁOWICKA, BRATKÓW, LELEWELA, ŚWIĘTOJAŃSKA, CYRYLA I METODEGO, LUDOWA, TULIPANÓW, FABRYCZNA, ŁAGIEWNICKA, WARZYWNA, GOLFOWA, MŁYŃSKA, ZAPOLSKIEJ, GÓRNOŚLĄSKA, PALIŃSKIEGO,    ŻÓŁKIEWSKIEGO, JODŁOWA.
  
Rejon 10 - CHŁODNA 1,  CHOPINA (5,7), CHORZOWSKA 30-36, DALEKA,DĄBROWA MIEJSKA 13,14, DIDURA 5, DRZYMAŁY 6, GEN. SIKORSKIEGO, GŁĘBOKA, JASKÓŁCZA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KĘDZIERZYŃSKA, KORFANTEGO 30a, MAGDALENY, MICKIEWICZA(50,60), MODRZEWSKIEGO, NADLEŚNICTWO, OLEJNICZAKA, ORZEGOWSKA, OWOCOWA, PIEKARSKA 59, PIŁSUDSKIEGO26-28, PLAC SZPITALNY 2, ROLNA, SIEMIANOWICKA 32, SOSNOWA, STOLARZOWICKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH(66b,186-234 ), STYCZYŃSKIEGO, TRAMWAJARZY 12,14, UŁAŃSKA, WITCZAKA (110, 180-192), KARPACKA, ŁANOWA, WŁODARSKA 5, LIPOWA

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej  powyżej 30 osób
Harmonogram odbioru plastiku i metalu z wysokiej zabudowy


Autor: AK
Zdjęcia: www.grybow.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.