Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Harmonogram korzystania z pomieszczeń Biura Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5

Biuro  przy Rynku 26/5 wspiera organizacje pozarządowe działające na terenie Bytomia w ich działalności statutowej na rzecz mieszkańców. W lokalu przy Rynku 26/5 Organizacje mogą nieodpłatnie korzystać z pomieszczeń i urządzeń.

 Do dyspozycji Organizacji są:
a)    sala wykładowa na 30 osób z możliwością organizowania konƒerencji, szkoleń, wystaw itp.;
b)    sala konƒerencyjna na 20 osób z możliwością organizowania spotkań;
c)    sala komputerowa z 2 stanowiskami komputerowymi (internet, 2 drukarki, w tym kolorowa);
d)    teleƒon, ƒaks, kserokopiarka, skaner;
e)    ekran, projektor, laptop do wykorzystania w sali wykładowej;
ƒ)    zaplecze kuchenne.

 referat oblugi klastrareferat oblugi klastrakonferencyjna.jpgkomputery.jpg
  
Biuro udostępnia pomieszczenia dla Organizacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00,, a w okresie wakacyjnym oraz międzyświątecznym w godzinach od 8.00 do 16.00. W soboty, niedziele i święta Biuro nie prowadzi działalności.
Organizacje ubiegające się o udostępnienie lokalu przy Rynku 26/5  uzgadniają z pracownikiem Biura dogodny dla Organizacji 
i możliwy do zajęcia termin. Uzgodnienie to zostaje wpisane do miesięcznego harmonogramu korzystania z pomieszczeń przez organizacje pozarządowe i skutkuje rezerwacją lokalu. 

harmonogram listopad 2017

Zarzadzenie Regulamin korzystania z Biura NGO

dokumenty do pobrania w formacie doc. :
- regulamin
- porozumienie
- zapotrzebowanie na sprzęt

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.