Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Harmonogram korzystania z pomieszczeń Biura Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5

Biuro  przy Rynku 26/5 wspiera organizacje pozarządowe działające na terenie Bytomia w ich działalności statutowej na rzecz mieszkańców. W lokalu przy Rynku 26/5 Organizacje mogą nieodpłatnie korzystać z pomieszczeń i urządzeń.

 Do dyspozycji Organizacji są:
a)    sala wykładowa na 30 osób z możliwością organizowania konƒerencji, szkoleń, wystaw itp.;
b)    sala konƒerencyjna na 20 osób z możliwością organizowania spotkań;
c)    sala komputerowa z 2 stanowiskami komputerowymi (internet, 2 drukarki, w tym kolorowa);
d)    teleƒon, ƒaks, kserokopiarka, skaner;
e)    ekran, projektor, laptop do wykorzystania w sali wykładowej;
ƒ)    zaplecze kuchenne.

 referat oblugi klastrareferat oblugi klastrakonferencyjna.jpgkomputery.jpg
  
Biuro udostępnia pomieszczenia dla Organizacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00,, a w okresie wakacyjnym oraz międzyświątecznym w godzinach od 8.00 do 16.00. W soboty, niedziele i święta Biuro nie prowadzi działalności.
Organizacje ubiegające się o udostępnienie lokalu przy Rynku 26/5  uzgadniają z pracownikiem Biura dogodny dla Organizacji 
i możliwy do zajęcia termin. Uzgodnienie to zostaje wpisane do miesięcznego harmonogramu korzystania z pomieszczeń przez organizacje pozarządowe i skutkuje rezerwacją lokalu. 

harmonogram listopad 2017

Zarzadzenie Regulamin korzystania z Biura NGO

dokumenty do pobrania w formacie doc. :
- regulamin
- porozumienie
- zapotrzebowanie na sprzęt

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.