Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 sierpinia 2018, Anita, Julianna, Jacek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Gwiazdy zjadą do Bytomia!


Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Wielkie świętowanie rozpocznie się już w czwartek, 21 czerwca na plenerowej scenie w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się tradycyjna Noc Świętojańska. Już po raz kolejny bytomianie będą celebrować najkrótszą noc w roku puszczając wianki na wodzie i bawiąc się w rytm muzyki.

Tego wieczoru na scenie zobaczymy związanego ze śląską sceną muzyczną Jacka Silskiego, Orkiestrę Męską oraz rockowo-folkową grupę Castle Dreams, której towarzyszyć będą tancerze ognia.

W otoczeniu zieleni zaplanowano także kolejny dzień świętowania. W piątek, 22 czerwca na scenie amfiteatru zaprezentują swoje talenty młodzi artyści szlifujący swoje zdolności sceniczne podczas zajęć w bytomskich domach kultury. W dalszej części programu wystąpi bytomska grupa KSW 4 Blues oraz The Postman, czyli Beatlesi z Polkowic.

Gwiazdą wieczoru będzie Ewelina Lisowska, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, której popularność przyniosły takie przeboje jak „Nieodporny rozum” czy „W stronę słońca”.

Nietypowo zapowiada się sobotnia /23 czerwca/ odsłona imprezy na pl. Sobieskiego. Na scenie zobaczymy występy bytomskich kapel, a gwoździem programu będzie grający rocka zespół Red Lips. Równie intensywnie będzie w niedzielę, 24 czerwca, za sprawą takich gwiazd jak Krzysztof Zalewski i Mrozu.

Warto dodać, że tegorocznym Dniom Bytomia towarzyszyć będzie Zjazd Food Tracków na Rynku.

Pobierz plakat

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.