Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gwiazdy czerwonego dywanu w "Medyku"

Gwiazdy czerwonego dywanu w "Medyku" Data publikacji: 11 grudnia 2017Gwiazdy czerwonego dywanu w „Medyku” Już po raz piąty szkolne mury Zespołu Policealnych Szkół Medyczno – Społecznych zamieniły się w wybieg, na którym podczas specjalnego pokazu swoje umiejętności zaprezentowały młode kosmetyczki i charakteryzatorki z Bytomia i innych miast.

Uczestniczki tegorocznych Regionalnych Mistrzostw Makijażu i Charakteryzacji prezentowały swoje umiejętności w jednej z dwóch konkurencji: makijażu wieczorowym (Gwiazdy czerwonego dywanu) oraz charakteryzacja (Iluzje optyczne). W konkursie na najpiękniejszą stylizację brały udział uczennice szkół kosmetycznych z Gliwic, Wadowic, Kęt, Andrychowa, Sosnowca, Rudy Śląskiej oraz Katowic.

Jak co roku nie zabrakło wysoko ocenionych przez jury prezentacji stylistek kształcących się w bytomskiej szkole. Mistrzostwa Makijażu i Charakteryzacji dla uczniów i słuchaczy kierunku technik usług kosmetycznych to świetna okazja, by znaleźć perły wśród przyszłych stylistów. Jak zaznaczają organizatorzy, tego typu imprezy pomagają słuchaczom przebić się na wymagającym rynku pracy oraz uwierzyć we własne możliwości.

Wyniki konkursu

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.