Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Grupa inicjatywna zabytki

Grupa inicjatywna zabytki Data publikacji: 17 stycznia 2014Społeczna grupa inicjatywna powstała w 2013 roku (z inicjatywy stowarzyszenia „Monitoring Zabytków”), której celem jest chęć współuczestniczenia w tworzeniu polityki miasta, dotyczącej ochrony zabytków.

Grupę zawiązali społecznicy, znawcy tematu, którzy posiadają „branżową” wiedzę, doświadczenie i wiele sukcesów na koncie swojego społecznego i zawodowego działania. Przede wszystkim są miłośnikami i pasjonatami bytomskich zabytków, zdeterminowanymi do szerokiego publicznego działania w tym zakresie.

Członkowie grupy:

1.      Towarzystwo Miłośników Bytomia

2.      Stowarzyszenie „Monitoring Zabytków”

3.      Towarzystwo Opieki nad Zabytkami / Odział Śląski

4.      Stowarzyszenie Pro Fortalicium

5.      Fundacja Brama Cukermana

6.      Stowarzyszenie Fabryka Inicjatyw Lokalnych

7.      Bytomskie Towarzystwo Historyczno – Muzealne

8.      Przemysław Nadolski – historyk

9.      Daniel Lekszycki – społecznik, dziennikarz, miłośnik zabytków Bytomia

10.  Maciej Jasiński - miłośnik zabytków Bytomia

11.  Magdalena Bensz – miłośniczka zabytków Bytomia
 

Grupa spotykała się w każdy ostatni czwartek miesiąca w Biurze przy Rynku 26/5 o godz. 17.00.


Autor: ww

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.