Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 grudnia 2018, Albina, Zdzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Gratka dla miłośników tenisa stołowego

Gratka dla miłośników tenisa stołowego Data publikacji: 22 lutego 2018Już po raz kolejny w naszym mieście rozegrane zostaną Mistrzostwa Bytomia w tenisie stołowym. Dla miłośników popularnego ping-ponga to szansa na sprawdzenie swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami. Zapraszamy 27 lutego /początek godz. 17.00/ do hali przy ul. Nickla w Bytomiu – Miechowicach.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni powyżej 16 lat, a uczestnicy rywalizować będą w systemie brazylijskim. Zgłoszenie do turnieju przyjmowane będą od 16.00 do 17.00 w Biurze Zawodów w hali przy ul. Nickla w Bytomiu – Miechowicach.

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie, w której dla najlepszych zawodników organizatorzy /Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, BTTS Polonia Bytom oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bytomiu/ przygotowali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Szczegóły turnieju w Regulaminie

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.