Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 czerwca 2018, Elzbieta, Paula, Marek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Gratka dla miłośników hokeja

Gratka dla miłośników hokeja Data publikacji: 19 kwietnia 2016Szesnaście zespołów z całej Polski będzie rywalizować przez cztery dni /21-24 kwietnia/ o Mistrzostwo Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie. Dla miłośników tego zimowego sportu to prawdziwa gratka, tym bardziej, że impreza odbywa się w Bytomiu.

Wśród walczących zespołów, o miano najlepszej amatorskiej drużyny w Polsce, będą reprezentanci Polonii Bytom. Nasi kibice liczą oczywiście na bardzo dobry występ hokeistów Polonii, którzy rozpoczną rozgrywki od walki w grupie B. Ich rywalami będą drużyny: Cracovii Kraków, Vikings Oświęcim oraz ADH Białystok. Pozostałe zespoły powalczą w trzech innych grupach. Wśród klubów, które wezmą udział w imprezie, znajdują się ponadto reprezentacje: Tych, Gdańska, Gdyni, Katowic, Sosnowca, Sopotu i Nowego Targu.

W Bytomiu zobaczymy więc najlepsze polskie amatorskie zespoły hokejowe, które będą rywalizować o Mistrzostwo Polski. Jaki zespół sięgnie po tytuł przekonamy się w niedzielę, 24 kwietnia. Rozgrywki ruszają już w czwartek, 21 kwietnia o 8.00. Pierwszy mecz rozegrają drużyny Pioniera Tychy i Sielca Sosnowiec. Bytomianie rozpoczną imprezę od pojedynku z ADH Białystok 21 kwietnia o godz. 10.30.

Wszystkie spotkania rozgrywane będą na lodowisku, w popularnej „Stodole”, przy ul. Pułaskiego 71. Zapraszamy na cztery dni pełne wrażeń i emocji. Szczegółowe informacji o imprezie znajdują się tutaj

Zobacz spoty promujące Mistrzostwa
tutaj

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.