Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Grali tenisiści

Data publikacji: 16 października 2017



W miniony weekend a kortach Górnika Bytom odbył się turniej seniorów i amatorów o Puchar Prezydenta Bytomia.

Do imprezy zgłosiło się kilkudziesięciu tenisistów. W kategorii +35 wygrał Michał Radecki, który w finale pokonał Tomasza Banasiewicza 6:3 6:4. Natomiast w kategorii +50 najlepszy był Marek Kapkowski wygrywając w finale z Władysławem Króliczakiem 6:1 6:4. Został też rozegrany turniej pocieszenia, którego zwycięzcą został Tomasz Dziuba.

Najlepszym zawodnikom prezydent Bytomia Damian Bartyla i wiceprezes klubu Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski. wręczyli puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy.

Galeria zdjęć:



Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.