Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Grają bytomskie drużyny

Grają bytomskie drużyny Data publikacji: 22 września 2017W sobotę i niedzielę /23-24 września/ na czwartoligowe boiska wybiegną zawodnicy Szombierek Bytom i Bytomskiego Sportu. Zapraszamy kibiców na stadiony przy ul. Frycza – Modrzewskiego i Olimpijskiej.

W sobotę, 23 września o 14.00 popularni Zieloni zagrają u siebie z Gwarkiem Ornontowice. Przypomnijmy, że drużyna Szombierek jest wiceliderem IV ligi grupy I. Liderowi – Sarmacji Będzin – popularni Zieloni ustępują tylko gorszym bilansem bramek.

Z kolei w niedzielę, 24 września o 15.00 przy Olimpijskiej zespół Bytomskiego Sportu zagra ze Spójnią Landek. Na razie podopieczni Jacka Trzeciaka zajmują z dorobkiem 10. punktów 8. miejsce w grupie drugiej IV ligi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.