Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowa hala za prawie 3,7 mln zł już otwarta!

To jedna z najważniejszych inwestycji jaka zrealizowana została na kortach Górnika Bytom przy ul. Tarnogórskiej. Dzięki niej nie tylko młodzi zawodnicy i zawodniczki będą mogli trenować w komfortowych warunkach, ale wzrośnie również prestiż bytomskiego tenisa. Dzisiaj, 19 kwietnia uroczyście otwarto nową halę tenisową.

Biegacze uczczą Święto Konstytucji 3 Maja

Coroczne obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu nie mogą się obejść bez tradycyjnego biegu ulicami naszego miasta. Bieg Konstytucji to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez sportowych w Bytomiu, w której udział biorą biegacze z całego Górnego Ślaska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Górnik Bytom na samym szczycie!

Górnik Bytom na samym szczycie! Data publikacji: 21 grudnia 2017Kolejny sezon tenisiści i tenisistki Górnika Bytom mogą zaliczyć do bardzo udanych. Nasz klub, dzięki świetnej postawie naszych zawodników i zawodniczek przez cały rok, w klasyfikacji medalowej i punktowej znalazł się na podium.

W klasyfikacji medalowej wyprzedził nas tylko zespół Adventage Bielsko – Biała, który zdobył 5 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale. Z kolei Górnik Bytom wywalczył 4 złote, 3 srebrne i dwa brązowe krążki. Z kolei w klasyfikacji punktowej nasz klub zajął 1. miejsce, zdobywając łącznie 1170 punktów i wyprzedzając Adventage Bielsko – Biała /1140 punktów/ oraz AZS Poznań /700 punktów/.

Na 1. miejscu Górnik Bytom uplasował się jeszcze w dwóch klasyfikacjach – Współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Tym samym na cztery ogólnopolskie klasyfikacje, aż w trzech nasz klub zajął 1. miejsce. To świadczy o potędze bytomskiego tenisa i pozycji Górnika Bytom – najlepszego klubu tenisowego w Polsce.

Na zdjęciach tenisiści i tenisistki Górnika Bytom - medaliści wielu imprez w regionie i kraju.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.