Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Górnik Bytom na samym szczycie!

Górnik Bytom na samym szczycie! Data publikacji: 21 grudnia 2017Kolejny sezon tenisiści i tenisistki Górnika Bytom mogą zaliczyć do bardzo udanych. Nasz klub, dzięki świetnej postawie naszych zawodników i zawodniczek przez cały rok, w klasyfikacji medalowej i punktowej znalazł się na podium.

W klasyfikacji medalowej wyprzedził nas tylko zespół Adventage Bielsko – Biała, który zdobył 5 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale. Z kolei Górnik Bytom wywalczył 4 złote, 3 srebrne i dwa brązowe krążki. Z kolei w klasyfikacji punktowej nasz klub zajął 1. miejsce, zdobywając łącznie 1170 punktów i wyprzedzając Adventage Bielsko – Biała /1140 punktów/ oraz AZS Poznań /700 punktów/.

Na 1. miejscu Górnik Bytom uplasował się jeszcze w dwóch klasyfikacjach – Współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Tym samym na cztery ogólnopolskie klasyfikacje, aż w trzech nasz klub zajął 1. miejsce. To świadczy o potędze bytomskiego tenisa i pozycji Górnika Bytom – najlepszego klubu tenisowego w Polsce.

Na zdjęciach tenisiści i tenisistki Górnika Bytom - medaliści wielu imprez w regionie i kraju.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.