Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Godność Honorowego Członka Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej dla Damiana BartyliGodność Honorowego Członka Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej za zasługi dla rozwoju piłki nożnej w Bytomiu w minioną sobotę, 16 marca, otrzymałam Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Bytom podsumowano cztery lata działalności sportowej zarządu oraz wybrano nowe władze oraz prezesa, którym został Krzysztof Seweryn.

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: ZŚZPN

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.