Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 listopada 2017, Flora, Jan, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Stroimy choinkę na dworcu PKP

Choć zapewne część z nas sięga po pudło ze świątecznymi ozdobami tuż przed Wigilią, są też tacy, którzy przygotowują się do świąt dużo wcześniej. Możesz do nich dołączyć 9 grudnia o 12.00, przychodząc na dworzec PKP na wielkie strojenie choinki.

Głosujmy na podwórko z Bytomia

Głosujmy na podwórko z Bytomia Data publikacji: 29 czerwca 2016Bytomscy internauci już nie raz pokazali, że w wirtualnych głosowaniach nie mają sobie równych. Dołączmy do nich i wspólnie powalczmy o nowy plac zabaw dla SP nr 46 w Bytomiu w ramach akcji zorganizowanej przez znaną firmę kosmetyczną.

By powalczyć o nowoczesne rodzinne miejsca zabaw, trzeba oddać swój głos w akcji „Podwórka Nivea”. W naszym mieście ma ono szansę powstać przy ul. Bolesława Prusa 10 na terenie Szkoły Podstawowej nr 46.

Aby wziąć udział w akcji, trzeba wejść na stronę www.nivea.pl i oddać głos.

Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie potrwa do 30 czerwca, a na zwycięzców, którzy zbiorą największą liczbę głosów, czekają kolorowe place zabaw.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.