Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2018, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Święto kolorów w Bytomiu. Czas na Holi Festival

Zapiszcie tą datę w kalendarzach. W najbliższą sobotę, 22 września zapraszamy do Parku Kachla na największą imprezę z kolorowymi proszkami – Holi Festival Święto Kolorów. Czeka na Was muzyka, kolorowe proszki i wiele innych niespodzianek.

Głosujmy na podwórko z Bytomia

Głosujmy na podwórko z Bytomia Data publikacji: 29 czerwca 2016Bytomscy internauci już nie raz pokazali, że w wirtualnych głosowaniach nie mają sobie równych. Dołączmy do nich i wspólnie powalczmy o nowy plac zabaw dla SP nr 46 w Bytomiu w ramach akcji zorganizowanej przez znaną firmę kosmetyczną.

By powalczyć o nowoczesne rodzinne miejsca zabaw, trzeba oddać swój głos w akcji „Podwórka Nivea”. W naszym mieście ma ono szansę powstać przy ul. Bolesława Prusa 10 na terenie Szkoły Podstawowej nr 46.

Aby wziąć udział w akcji, trzeba wejść na stronę www.nivea.pl i oddać głos.

Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie potrwa do 30 czerwca, a na zwycięzców, którzy zbiorą największą liczbę głosów, czekają kolorowe place zabaw.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.