Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Głosujemy na Modernizację Roku 2017

Głosujemy na Modernizację Roku 2017 Data publikacji: 12 lipca 2018Znajdujący się w Bytomiu obiekt ma szansę na zdobycie prestiżowego tytułu Modernizacja Roku 2017. Głosowanie na Park Fazaniec - najpopularniejszą modernizację w Polsce -  już ruszyło!

Po raz kolejny jedna z inwestycji realizowanych przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu bierze udział w Plebiscycie „Modernizacja Roku”. Do konkursu zakwalifikowana została renaturyzacja cieku wodnego w ramach projektu „Rewaloryzacja Parku Fazaniec” przy ul. Orzegowskiej w Bytomiu.

W ramach inwestycji realizowanej przez MZZIGK w Parku Fazaniec wyregulowano i oczyszczono koryto rzeki oraz wybudowano pięć nowych mostków. Teren wokół rzeki został uporządkowany i posadzono na nim ponad trzy tysiące różnych roślin.

Ranking plebiscytu tworzony jest według ilości oddanych głosów na dany obiekt, więc prosimy o głosowanie pod adresem:  http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/239-bytom.html .

Głosowanie trwa do 9 sierpnia.Autor: ww
Zdjęcia: MZZiGK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.