Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gazele Biznesu dla bytomskich firm

Gazele Biznesu dla bytomskich firm Data publikacji: 6 lutego 2017Dwanaście bytomskich firm zostało uhonorowanych tytułem Gazela Biznesu przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom.

Wśród wyróżnionych Gazelami Biznesu firm znalazły się: ABISAL Sp. z o.o (dystrybucja i produkcja sprzętu sportowego), Sponsor Plus sp. zo.o. (firma remontowo-budowlana, która nagrodę odebrała już po raz szósty), BUDOSPRZĘT sp. zo.o. (wynajem sprzętu), NEXUS sp. zo.o., DEKORDOM sp. zo.o., EKOPROD sp. zo.o., EMITECH sp. zo.o., Zakład Izolacji Ogniotrwałych sp. zo.o., MAXI WAWRZKIEWICZ –Wawrzkiewicz sp.j., AND sp. zo. o., Interpast Plastik Products, Stalchem sp. zo.o.

Warto dodać, że nagrodzone firmy zanotowały w latach 2014- 2015 wzrost sprzedaży wysoko ponad 100 % Przypomnijmy, że I edycja rankingu Gazele Biznesu, którego autorem jest Coface Poland, odbyła się w 2000 roku. Ranking ten opublikowano w ponad dwustustronicowym specjalnym wydaniu "Pulsu Biznesu".

Oprócz tego na gazele.pl, znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się w prestiżowym zestawieniu począwszy od 2000 r.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.