Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 kwietnia 2018, Marek, Jaroslaw, Wasyl

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nr 6 i 19

Od soboty, 21 kwietnia w związku z modernizacją przejazdu drogowo – tramwajowego w Chorzowie /ul. Katowicka/ nie będą kursowały do Katowic linie tramwajowe nr 6 i 19. Utrudnienia komunikacyjne potrwają do czwartku, 26 kwietnia /do godziny 4:00/.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego charytatywnie

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego charytatywnie Data publikacji: 13 grudnia 2017W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia funkcjonariusze Aresztu Śledczego intensywnie zaangażowali się w pomoc środowisku lokalnemu, czego wyrazem jest wsparcie dla podopiecznych bytomskiego domu dziecka.

Dzięki bezinteresownej chęci niesienia pomocy najmłodszym, którzy są pozbawieni możliwości spędzenia świąt w gronie rodzinnym, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Bytomiu zorganizowali akcję charytatywną, w ramach której została przeprowadzona na terenie jednostki penitencjarnej zbiórka darów dla dzieci przebywających w bytomskiej placówce opiekuńczej
– mówi Daria Trela, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Bytomiu.

Od 24 listopada do połowy grudnia funkcjonariusze przynosili m.in. słodycze, produkty higieniczne pierwszej potrzeby oraz kosmetyki, które w postaci darów zostaną dziś /13 grudnia/ przekazane Domowi Dziecka nr 1. Jest to już druga taka akcja społeczna zorganizowana przez funkcjonariuszy bytomskiej Służby Więziennej.

Dokładnie rok temu zorganizowaliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia podobną zbiórkę zabawek, słodyczy oraz kosmetyków dla dzieci tej placówki – dodaje Daria Trela. Dzięki społecznemu zaangażowaniu funkcjonariuszy w tym roku każde z dzieci będzie mogło otrzymać świąteczny prezent.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Areszt Śledczy w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.