Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego charytatywnie

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego charytatywnie Data publikacji: 13 grudnia 2017W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia funkcjonariusze Aresztu Śledczego intensywnie zaangażowali się w pomoc środowisku lokalnemu, czego wyrazem jest wsparcie dla podopiecznych bytomskiego domu dziecka.

Dzięki bezinteresownej chęci niesienia pomocy najmłodszym, którzy są pozbawieni możliwości spędzenia świąt w gronie rodzinnym, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Bytomiu zorganizowali akcję charytatywną, w ramach której została przeprowadzona na terenie jednostki penitencjarnej zbiórka darów dla dzieci przebywających w bytomskiej placówce opiekuńczej
– mówi Daria Trela, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Bytomiu.

Od 24 listopada do połowy grudnia funkcjonariusze przynosili m.in. słodycze, produkty higieniczne pierwszej potrzeby oraz kosmetyki, które w postaci darów zostaną dziś /13 grudnia/ przekazane Domowi Dziecka nr 1. Jest to już druga taka akcja społeczna zorganizowana przez funkcjonariuszy bytomskiej Służby Więziennej.

Dokładnie rok temu zorganizowaliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia podobną zbiórkę zabawek, słodyczy oraz kosmetyków dla dzieci tej placówki – dodaje Daria Trela. Dzięki społecznemu zaangażowaniu funkcjonariuszy w tym roku każde z dzieci będzie mogło otrzymać świąteczny prezent.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Areszt Śledczy w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.