Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2018, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom odNowa

Przedstawiamy Państwu działania podejmowane w ramach rewitalizacji miasta Bytom.

Rekreacja nad Bytomką? Już wkrótce będzie to możliwe!

To jedna z największych inwestycji sportowo – rekreacyjnych w naszym mieście w ostatnich latach. Za ponad 24 mln zł zrekultywowany zostanie blisko 30 ha obszar terenów poprzemysłowych w pobliżu rzeki Bytomki, na granicy Szombierek i Łagiewnik. Prace wchodzą już w decydującą fazę, a ich planowane zakończenie to maj 2019 roku.

Bytom zmienia się na lepsze. To widać!

Spadek bezrobocia, nowi inwestorzy tworzący miejsca pracy, wielomilionowe inwestycje miejskie z rewitalizacją miasta na czele, a także programy dla seniorów, poprawa bezpieczeństwa oraz walka o czysty Bytom. To tylko niektóre działania, jakie w ostatnich latach realizowane są w naszym mieście.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego charytatywnie

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego charytatywnie Data publikacji: 13 grudnia 2017W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia funkcjonariusze Aresztu Śledczego intensywnie zaangażowali się w pomoc środowisku lokalnemu, czego wyrazem jest wsparcie dla podopiecznych bytomskiego domu dziecka.

Dzięki bezinteresownej chęci niesienia pomocy najmłodszym, którzy są pozbawieni możliwości spędzenia świąt w gronie rodzinnym, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Bytomiu zorganizowali akcję charytatywną, w ramach której została przeprowadzona na terenie jednostki penitencjarnej zbiórka darów dla dzieci przebywających w bytomskiej placówce opiekuńczej
– mówi Daria Trela, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Bytomiu.

Od 24 listopada do połowy grudnia funkcjonariusze przynosili m.in. słodycze, produkty higieniczne pierwszej potrzeby oraz kosmetyki, które w postaci darów zostaną dziś /13 grudnia/ przekazane Domowi Dziecka nr 1. Jest to już druga taka akcja społeczna zorganizowana przez funkcjonariuszy bytomskiej Służby Więziennej.

Dokładnie rok temu zorganizowaliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia podobną zbiórkę zabawek, słodyczy oraz kosmetyków dla dzieci tej placówki – dodaje Daria Trela. Dzięki społecznemu zaangażowaniu funkcjonariuszy w tym roku każde z dzieci będzie mogło otrzymać świąteczny prezent.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. Areszt Śledczy w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.