Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2018, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

WYBIERAMY SENIORA ROKU 2017

Wybierana jest najciekawsza osobowość - przedstawiciel starszego pokolenia, który stanowi wzór do naśladowania dla innych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Forum Seniora w Dąbrowie Górniczej

Forum Seniora w Dąbrowie Górniczej Data publikacji: 1 czerwca 2017Uwaga seniorzy, jeszcze tylko d jutra (2 czerwca) możecie zapisywać się na konferencję „Forum Seniora”. Tym razem odbędzie się ona 7 czerwca w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Tematem przewodnim będzie „Bezpieczny sezon letni”.

Wśród prelegentów znajdzie się m.in. Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa, który opowie o ofercie dla seniorów na Śląsku w sezonie letnim. Prezydent Katowic Marcin Krupa mówić będzie o tym, jak powinno wyglądać miasto przyjazne seniorom, a Grażyna Trzpiot z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wygłosi wykład na temat miejsc bezpiecznych dla seniora. O bezpieczeństwie opowiadać będzie też Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach Artur Borowicz.

W trakcie konferencji podsumowany zostanie też plebiscyt "Aktywny Senior".

Początek spotkania o 12.00. Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.