Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2018, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Finał Pucharu Bytomia Playarena

Data publikacji: 18 czerwca 2017W zaciętym meczu, przeciwko FC Rozbark, Celebryci z powodzeniem obronili Puchar Bytomia i to zespół Tomasza Rabieja będzie ponownie reprezentował Bytom w ogólnopolskim finale Fortuna Puchar Polski Playarena.

Rozstrzygający mecz odbył się w niedzielę /18 czerwca/ na „Orliku” przy ulicy Chorzowskiej. Zwycięska drużyna Celebrytów pokonała w sumie 56 drużyn, które w Bytomiu biorą udział w rozgrywkach Playareny.

Playarena to polskie największe amatorskie rozgrywki piłki nożnej sześcioosobowej. Zespoły grają na popularnych „Orlikach”, gdzie rywalizują o miano najlepszego w danym mieście. Rozgrywki prowadzone są w ligach w blisko stu miastach w całej Polsce. Po zakończeniu sezonu organizowany jest turniej finałowy o Mistrzostwo Polski. W Bytomiu na różnych poziomach ligowych gra ze sobą ponad 50 drużyn.

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.