Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Finał akcji Podaruj znicz na Kresy

Finał akcji Podaruj znicz na Kresy Data publikacji: 19 października 2017Do jutra, 20 października, można przynosić znicze w ramach akcji Podaruj znicz na Kresy. Do tej pory udało nam się zebrać 3,5 tys. zniczy, ale to jeszcze nie koniec. Tradycyjnie już ostatniego dnia zebrane znicze przekażą nam m.in. placówki edukacyjne z Bytomia i sąsiednich miast – mówi Alicja Brzań –Kloś, organizatorka akcji.

Podobnie jak w ubiegłym roku do akcji włączyła się Szkoła Podstawowa nr 11 im. Orląt Lwowskich z Opola. Zbiórkę prowadził też Polski Związek Kulturalno- Oświatowy z Cierlicka (Śląsk Cieszyński).

Znicze można jeszcze dziś i jutro do 15.00 przynosić do Biura Referatu Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26. Konwój ze zniczami wyruszy na Ukrainę pod koniec października.

Zapłoną one na opuszczonych grobach Polaków, którzy zostali pochowani w dziesiątkach nekropolii w Drohobyczu, Borysławiu, Stryju, Samborze i w Łanowicach. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Damian Bartyla.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.