Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Festiwal Mody i Stylizacji po raz trzeci

Festiwal Mody i Stylizacji po raz trzeci Data publikacji: 13 kwietnia 2018Już po raz trzeci Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących organizuje festiwal, podczas którego swoją wizję mody zaprezentują młodzi projektanci.Tematem niezwykłego pokazu, który zaplanowano na 24 kwietnia w Teatrze Rozbark, będą Przestrzeń galaktyczna  oraz Strój przyszłości. Można się więc spodziewać, że na wybiegu podziwiać będziemy futurystyczne kreacje rodem z filmów sci-fi.

Przypomnijmy, że od dwóch lat w bytomskiej szkole  uczniowie mogą kształcić się na kierunku technika przemysłu mody. To doskonała propozycja dla osób kreatywnych,  zainteresowanych modą,  projektowaniem. Tacy też  są nasi uczniowie, o czym świadczą ich sukcesy w konkursach dedykowanych projektowaniu odzieży - mówi Katarzyna Kęsik, koordynatorka festiwalu. 

W jury, które oceniać będzie  kreatywność i  staranność wykonania,  zasiądzie  Aleksandra Herisz, artysta plastyk, zajmująca się witrażem, tkaniną i wikliną. Organizatorem imprezy są Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz Teatr Rozbark. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Damian Bartyla.

Początek imprezy o 9.00 w Teatrze Rozbark przy ul.Kilara 29.


Autor: AK
Zdjęcia: H. Klimek, ubiegłoroczna edycja imprezy

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.