Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Ewa Tomczak

tomczak.jpg
EWA TOMCZAK
- z wykształcenia ekonomistka. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

W Urzędzie Miejskim w Bytomiu pracuje od 2002 roku. Od 2011 r. pełniła stanowisko kierownika Referatu Księgowości i Windykacji Dochodów Podatkowych w Wydziale Księgowości Urzędu Miejskiego.

W 2014 r. objęła funkcję kierownika Biura Kontroli Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Od 1 marca 2017 r. Skarbnik Miasta.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.