Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Epco wbiło łopatę w grunt!

Epco wbiło łopatę w grunt! Data publikacji: 2 czerwca 2017Pierwsza inwestycja na terenie KSSE ruszyła, Epco Polska wbija łopatę w grunt. Do 2020 roku mają tu powstać hale do budowy paneli do bram segmentowych, które będą trafiać na rynek polski i skandynawski.

Przypomnijmy, Epco nabyło działkę przy ul. Hakuby za prawie 2 mln zł, na inwestycję zamierza wydać ponad 9 mln euro. Oprócz hal produkcyjnych, powstaną tu też pomieszczenia magazynowe, zaplecze biurowe i parkingi. Władze firmy nie ukrywały, że o wyborze miejsca pod inwestycje zadecydował m.in. dogodny dojazd i uzbrojenie terenów (na co Bytom pozyskał środki unijne).

Epco Polska zajmuje na terenie KSSE obszar prawie 2,3 ha. Na kolejnych inwestorów czekają jeszcze działki o łącznej powierzchni prawie 12,8 ha.

Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Katarzyna Lis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.