Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Epco wbiło łopatę w grunt!

Epco wbiło łopatę w grunt! Data publikacji: 2 czerwca 2017Pierwsza inwestycja na terenie KSSE ruszyła, Epco Polska wbija łopatę w grunt. Do 2020 roku mają tu powstać hale do budowy paneli do bram segmentowych, które będą trafiać na rynek polski i skandynawski.

Przypomnijmy, Epco nabyło działkę przy ul. Hakuby za prawie 2 mln zł, na inwestycję zamierza wydać ponad 9 mln euro. Oprócz hal produkcyjnych, powstaną tu też pomieszczenia magazynowe, zaplecze biurowe i parkingi. Władze firmy nie ukrywały, że o wyborze miejsca pod inwestycje zadecydował m.in. dogodny dojazd i uzbrojenie terenów (na co Bytom pozyskał środki unijne).

Epco Polska zajmuje na terenie KSSE obszar prawie 2,3 ha. Na kolejnych inwestorów czekają jeszcze działki o łącznej powierzchni prawie 12,8 ha.

Galeria zdjęć:Autor: iwo
Zdjęcia: Katarzyna Lis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.